;

מסלולי טיול בגליל המערבי

יום כיף בגליל המערבי:
הגליל המערבי הוא אזור בצפון ישראל והוא מתחיל מראש הנקרה ועד בקעת בית נטפה. הגליל המערבי מכיל יישובים, ערים, מועצות מקומיות ומעוצות אזוריות. בנוסף, מכיל הגליל המערבי מסלולי טיול רבים ומגוונים ולכן אלו מכם שירצו לטייל וליהנות מיום כיף בלתי נשכח מוזמנים להגיע ולערוך מסלול בגליל המערבי. לפני שאתם עורכים מסלול טיול בגליל המערבי עליכם לתכנן היטב את הטיול שלכם ולשים לב אילו דברים עליכם לקחת עימכם לטיול. בדרך כלל מומלץ לקחת אל הטיולים השונים מים, אוכל קל וכובע. אם אתם עתידים לערוך את הטיול בעונת הקיץ מומלץ להתמרח בקרם הגנה ולקחת עימכם משקפי שמש. כמו כן, מומלץ לבדוק מבעוד מועד אודות מסעדות שנמצאות באזור בו אתם בוחרים לטייל שכן אירוח במסעדה בסיומו של המסלול יכול להיות חוויה נעימה במיוחד.

הכנו עבור אלו מכם שאינם מכירים היטב את הגליל המערבי רשימה של 4 מסלולי טיול בגליל המערבי. מסלולים מעין אלו הם מסלולים מיוחדים אשר במהלכם נחשפים המטיילים לנופים עוצרי נשימה.

וילות נופש בגליל המערבי עם דילים

מסלולי טיול בגליל המערבי:

1. נחל שרך ונחל בצת: אלו מכם שאוהבים טיולי מים מוזמנים לערוך מסלול זה. בעת ההגעה למסלול נחשפים האורחים לסימוני דרך ובמהלך המסלול נחשפים המטיילים לנופים הטבעיים, למערת שרך ולנחל שרך ובצת. דרגת הקושי של מסלול זה היא בינונית, המסלול מתאים למשפחות עם ילדים ואורכו הוא כחצי יום.

2. נחל כזיב: מסלול מרהיב ביופיו המשלב צמחייה, עצי נוי ונחל עם מעיינות. החניה מתבצעת במצפור ממנו ניתן להשקיף אל עבר מבצר מונפור וראוי להדגיש כי חלקו של המסלול הוא תלול וחלקו האחר של המסלול הוא מישורי. המסלול מתאים למשפחה עם ילדים, דרגת הקושי שלו היא בינונית ואורכו הוא כחצי שעה.

3. ראש הנקרה: ראש הנקרה הוא אתר מיוחד ובמהלך הביקור באתר זה נגלים בפני המבקרים נופים עוצרי נשימה. במהלך הביקור באתר עורכים המבקרים נסיעה ברכבל ואף הם מבקרים במערות עם מי טורקיז. מדובר בטיול קל שאורכו הוא כשעה וחצי. נציין כי התצפית היא ללא תשלום אך הנסיעה ברכבל כרוכה בתשלום. אתר ראש הנקרה פתוח בכל ימות השבוע בין השעות 9:00-16:00. בקיץ האתר פתוח עד השעה 18:00.

4. חוף אכזיב: מסלול זה הינו מסלול לאוהבי הים. המסלול נערך לאורכו של חוף אכזיב ובמהלכו נחשפים המטיילים לבעלי חיים מגוונים, איי אכזיב ועוד. טיול זה מתאים למשפחות עם ילדים ודרגת הקושי של המסלול היא קלה. אורכו של הטיול הוא עד 3 שעות.

אם תרצו למצוא וילות נופש בצפון לכל המשפחה לחצו כאן

http://www.villadeals.co.il

רשמו כתובת מייל וקבלו דילים לוהטים וזולים

>