;

וילות פנויות לפסח - מדוע לשכור וילה לחג פסח

איך לגרום לחג הפסח הקרוב להיות החג הכי מהנה שיש:
פסח הוא אחד מחגי ישראל הגדולים, זהו אחד משלושת הרגלים ואנשים רבים נוהגים לפתוח בניקיונות יסודיים של הבית לקראת חג זה. חג זה הוא חג האביב ולכן זהו חג בו מבלים הרבה ויוצאים לטייל - זאת לאחר מלאכת הניקיונות. יחד עם זאת, ישנם אנשים שכבר מאסו בניקיונות הכרוכים לקראת כניסתו של החג ואשר מעוניינים ליהנות כמו שצריך מחג הפסח ועל כן הם בוחרים לערוך את ליל הסדר במקום נייטרלי שאיננו הבית הפרטי שלהם. וילות לפסח הפכו להיות מבוקשות מאד בשנים האחרונות מכיוון שהן מדמות את הבית הפרטי שלנו אך מנגד, את הוילות הללו אין עלינו לנקות באופן יסודי לקראת ליל הסדר. אמנם יש צורך להשאיר וילה נקייה בתום האירוח בין תחומיה אך גם לקראת הארוחה ולקראת האירוח אין על האורחים לנקות ולסדר כפי שעליהם לעשות כאשר הם עורכים חגים בכלל ואת חג הפסח בפרט בבית הפרטי שלהם.

אז לפני שחג הפסח מתקרב אלינו, הרשו לי להציג בפניכם את יתרונותיהן של וילות לפסח:

1. פרטיות מוחלטת:
בניגוד למקומות אירוח אחרים, בעת אירוח בוילות לפסח אין אורחים נוספים מלבדכם ועל כן תוכלו לערוך את חג הפסח כפי שאתם רגילים ונוהגים לערוך אותו בבית הפרטי שלכם.
כמו כן, העובדה כי אין אורחים נוספים משרה על האירוח בוילות רוגע ושלווה.

2. אטרקציות נופש:
וילות לפסח מכילות אטרקציות נופש רבות ומגוונות אשר יעשירו את חג הפסח ויגרמו לו להיות מהנה אף יותר. בין האטרקציות השונות תוכלו למצוא שולחנות משחק, בריכת שחייה, ג'קוזי ספא ועוד. כך בסיום ארוחת החג תוכלו לקפוץ אל הג'קוזי ולהתפנק כמו שצריך.

דילים לוילות לפסח

3. התאמה לקהל הדתי:
ישנן וילות לפסח שמתאימות לקהל הדתי. וילות מעין אלו כוללות מייחם מים ופלטה וכמו כן, באזור בו הן שוכנות ניתן למצוא בית כנסת.

4. מטבח מאובזר:
וילות לפסח כוללות מטבח מאובזר בו תוכלו לבשל את ארוחת ליל הסדר. כמו כן, אם תחליטו לבשל בבית הפרטי שלכם כדאי שתדעו כי הוילות מכילות מקרר וארונות איחסון כך שאין לכם ממה לחשוש. בנוסף, וילות לפסח כוללות שולחן אוכל רחב ידיים בו תוכלו לערוך את סעודת החג. אם ידרשו לכם כיסאות נוספים תוכלו לתאם זאת מראש מול בעל הוילה אותה אתם שוכרים.

חשוב לשים לב:
כאשר שוכרים וילות לפסח יש הבדל בין מספר האנשים שיכולים להתארח בין תחומיהו לבין מספר האנשים שיכולים להישאר ללון בהן. הקפידו לשים לב לנתונים אלו ולהתאים את הוילה אותה אתם שוכרים למספר האנשים שעתידים להגיע להתארח וללון בה.

http://www.villadeals.co.il

רשמו כתובת מייל וקבלו דילים לוהטים וזולים

>