;

וילות מומלצות למשפחות לפי מחיר

וילות מומלצות למשפחות לפי מחיר:
היציאה לחופשה משפחתית עשויה לעיתים להיות יקרה מעט ובעקבות כך ישנן משפחות אשר מוצאות את עצמן משלמות על חופשה זו במשך כל השנה. בעת תכנון חופשה משפחתית יש לשים לב לקריטריונים שונים ומגוונים כדוגמת מיקום מקום האירוח בו תתארחו, האטרקציות הקיימות בו ובסביבתו, יוקרת המקום ועוד. כמו כן, נתון חשוב שיש לשים לב אליו הינו המחיר הכספי עבור מקום האירוח בו תתארחו. אספנו לרשותכם 5 וילות מומלצות למשפחות לפי מחיר. האירוח המשפחתי בוילות הללו יהיה אירוח בלתי נשכח ויותיר אתכם עם טעם של עוד.

וילה גרנד פאלאס:
וילה גרנד פאלאס שוכנת בצפון הארץ, בשכונת נוף כנרת שבעיר צפת. וילה זו מציעה לאורחיה אירוח רווי בתענוגות ובין האטרקציות הנמצאות בין תחומיה יגלו האורחים שולחנות משחק, בריכה וג'קוזי ספא. בנוסף לכך, כוללת וילה גרנד פאלאס 5 חדרי אירוח ונציין כי האירוח בה מתאים גם לקהל הדתי.
מחיר השכרת הוילה: לילה באמצע שבוע 2,000 ₪ ( 10 נופשים ), 2 לילות בסוף שבוע 8,000 ₪ ( 10 נופשים ).

גרנד פאלאס

וילה וילאג'יו:
וילה וילאג'יו ממוקמת בשכונת נוף כנרת בעיר צפת שבצפון הארץ, בגליל העליון. הוילה משלבת אטרקציות נופש אשר משדרגות את חווית האירוח בין תחומיה. האורחים יהנו מבריכת שחייה ( מחוממת ומקורה), שולחנות משחק וג'קוזי ספא. בנוסף לכך, 8 סוויטות אירוח ילוו את האירוח בוילה וילאג'יו. ראוי להדגיש כי הוילה מתאימה גם לקהל הדתי.
מחיר השכרת הוילה: לילה באמצע שבוע 2,200 ₪ ( 15 נופשים ), 2 לילות בסוף שבוע 9,000 ₪ ( 15 נופשים ).

וילה וילאג'יו

וילה גרנד רויאל:
וילה גרנד רויאל שוכנת בצפון הארץ, במושב נטועה שבגליל המערבי. אורחי וילה גרנד רויאל יהנו מאטרקציות נופש רבות וביניהן שולחנות משחק, ג'קוזי ספא ובריכת שחייה. בין תחומיה של הוילה יש 8 חדרי אירוח בהם מורגשת אווירה נעימה. כמו כן, נציין כי הוילה מתאימה לקהל הדתי.
מחיר השכרת הוילה: 2 לילות באמצע שבוע 7,000 ₪ ( 20 נופשים ), לילה בסוף שבוע 6,000 ₪ ( 20 נופשים ).

גרנד רויאל

וילה מון בלאן:
את וילה מון בלאן תוכלו לפגוש ביישוב מעונה שבצפון הארץ, בגליל המערבי. המתחם מונה 2 וילות אירוח כאשר יש 10 סוויטות בסך הכל ( בכל וילה יש 5 חדרי אירוח). אטרקציות הנופש הממתינות לאורחים כוללות שולחנות משחק, ג'קוזי ספא, בריכה ומערכת הגברה.
מחיר השכרת הוילה: לילה באמצע שבוע 2,500 ₪ ( 20 נופשים ), 2 לילות בסוף שבוע 8,000 ₪.

וילה מון בלאן

וילה אקווה בוטיק:
וילה אקווה בוטיק שוכנת בשכונת נוף כנרת בעיר צפת שבצפון הארץ, בגליל העליון. בוילה יש 5 סוויטות מלכותיות. הוילה כוללת בריכה, שולחנות משחק וג'קוזי ספא. בנוסף לכך, הוילה מתאימה לאירוח של הקהל הדתי.
מחיר השכרת הוילה: 2 לילות באמצע שבוע 4,500 ₪ ( 20 נופשים ), 2 לילות בסוף שבוע 9,000 ₪
( 20 נופשים ).

אקווה בוטיק

http://www.villadeals.co.il

רשמו כתובת מייל וקבלו דילים לוהטים וזולים

>