;

וילות לחג הפורים - למה ולמי זה כדאי

וילות לפורים- למה ולמי זה כדאי:
חג פורים הוא אחד מחגי ישראל אשר נחגג בחודש אדר. כחלק ממצוות החג נהוג לקרא את מגילת אסתר, לערוך סעודת פורים, לשלוח משלוחי מנות, לתת מתנות לאביונים ולשמוח עד לא ידע. כפי שידוע בחג הפורים נוהגים אנשים להתחפש והתחפשות זו הופכת לקרנבל משמח. דרך מהנה ביותר לחגוג בה את חג הפורים היא לשכור וילות לפורים. וילות לפורים מציעות לאורחיהן להגיע ולערוך מסיבת פורים יוצאת דופן. אם אין אתם מכירים את ענף הוילות הכתבה הבאה מיועדת בדיוק עבורכם.

מה הן וילות לפורים?
וילות לפורים הן וילות שפזורות בכל רחבי הארץ אותן ניתן לשכור על מנת לחגוג בהן את חג הפורים השמח. בדרך כלל וילות לפורים אלו וילות אשר לא קיימת בהן הגבלת רעש וזאת על מנת לאפשר לאורחיהם לחגוג עם מוזיקה וריקודים עד אור הבוקר.

למה כדאי לשכור וילות לפורים?

ישנן סיבות רבות בגינן מומלץ לשכור וילות לפורים והרי הן לפניכם:

1. מסיבה פרטית: בוילות לפורים תוכלו לערוך מסיבה פרטית ומהנה. לעיתים הימצאותם של זרים פוגעת באיכות המסיבה ומונעת מאיתנו לנהוג בחופשיות ובטבעיות. כמו כן, מסיבה פרטית תהיה מסיבה שאתם תארגנו ולכן אתם תוכלו לתכנן את מהלך המסיבה כך שיתאים עבורכם.

2. אפשרות לינה: בתום מסיבת פורים תוכלו להישאר ללון בוילות לפורים. דבר זה מהווה יתרון חשוב בייחוד מכיוון שבחג הפורים ישנו מנהג להשתכר 'עד לא ידע' ועל כן חגיגת פורים בוילות לפורים תאפשר לכם לקיים את מצווה זו שכן הלינה בוילות לא תצריך מכם לנהוג בחזרה לביתכם הפרטי בתום המסיבה.

3. יוקרה, פאר ואטרקציות: וילות לפורים אלו וילות מרהיבות ביופיין, הוילות מפוארות והאירוח בהן מלווה באווירה יוקרתית. כמו כן, ניתן למצוא בוילות לפורים מבחר רחב של אטרקציות וביניהן בריכת שחייה, סאונה, ג'קוזי ספא, שולחנות משחק ועוד. ראוי לציין כי בכל וילה לפורים יש שילוב שונה של אטרקציות ועל כן טרם השכרת וילה מסוימת יש לבדוק אילו אטרקציות קיימות בין תחומיה.

וילה לחג הפורים

למי כדאי לשכור וילות לפורים?
אנשים שמומלץ להם לשכור וילות לפורים אלו אנשים אשר מעוניינים ליהנות ממסיבה פרטית ובלתי נשכחת, מסיבה במקום שיאפשר להם לנהוג בחופשיות ויעניק להם אירוח יוקרתי.

תכנון מסיבת פורים בוילות לפורים:

1. הסעה אל הוילות: כאשר אתם מתכננים לערוך מסיבת פורים בוילות לפורים יש לשים לב האם נדרש מכם לארגן הסעות או האם האורחים יגיעו אל הוילה באופן עצמאי.

2. כיבוד ושתייה: חשוב לשים לב כי אתם דואגים לכיבוד ושתייה אשר יוגשו במהלך המסיבה בוילות.

3. מוזיקה: אין מסיבת פורים ללא מוזיקה ולכן חשוב לשים לב כי אתם דואגים למוזיקה. נציין כי ישנן וילות לפורים בהן יש מערכת קריוקי ומערכת הגברה.

4. תשלום עבור הוילות: יש להחליט כיצד מתחלקים בתשלום הכספי עבור השכרת הוילה. האם כל אורח ישתתף בסכום סמלי בלבד או האם כל אורח יתחלק בתשלום המלא עבור השכרת הוילה.

http://www.villadeals.co.il

רשמו כתובת מייל וקבלו דילים לוהטים וזולים

>