;

וילה למסיבת רווקות בצפון, במרכז, או בדרום, מה ההבדלים?

וילה למסיבת רווקות בצפון, במרכז, או בדרום, מה ההבדלים?
בחירת המיקום בעבור מסיבת הרווקות שלכן היא אחת ההחלטות החשובות ביותר והמשמעותיות ביותר להצלחת המסיבה. בתוך בחירה נכונה של מיקום משתלבים נתונים כמו מרחק נסיעה, נכונות של החברות להגיע אל המסיבה, עלויות, אטרקציות בקרבת מקום, אווירה וגם האפשרות לבלות במקום מבודד בנוסח של מה שקורה במסיבת הרווקות שלנו גם נשאר במסיבת הרווקות.

האפשרויות העומדות בפניכן לבחירת מיקום מתאים למסיבה הן וילות למסיבת רווקות באזור הצפון, אזור המרכז ואזור הדרום (בעיקר העיר אילת). כל אחת מהבחירות מביאה עמה יתרונות וגם כמה חסרונות, לרוב היתרונות עולים על החסרונות ואת הבחירה אתן מבצעות תוך שיקולים של העדפה אישית, תקציב וגם מזג האוויר.

למה כדאי לבחור וילה למסיבת רווקות בצפון?
אזור הצפון הוא המקום בו מתרכזות רוב וילות הנופש בישראל, כאן תוכלו למצוא כמות גדולה מאוד של וילות לבחירה. בעונת השיא ישנה סבירות גבוהה יותר למצוא וילה פנויה בצפון מאשר באזורים אחרים בהם כמות הוילות נמוך יותר משמעותית.

1. מבחר גדול.
2. אווירה כפרית פסטורלית.
3. אין בעיה של חנייה.
4. מזג אוויר נעים ולא חם מידיי בעונת הקיץ.
5. וילות נופש יוקרתיות ומעוצבות עם מיקום מבודד המאפשר מוזיקה עד לשעות הקטנות של הלילה, בריכה פרטית, ג'קוזי, קריוקי וכל אטרקציות הנופש האהובות.
6. אפשרות להזמין אל הוילה תוספת של ארוחות, עיסויים והפעלות למסיבה (יש לתאם מראש).
7. דילים משתלמים מחוץ לעונת השיא ובאמצע השבוע.

חסרונות של וילות בצפון למסיבות : מרחק נסיעה ממושך בעבור תושבות המרכז והדרום, אווירה פסטורלית כפרית בלי הרבה מקומות בילוי באזור (הוילה היא מרכז המסיבה).


וילות למסיבת רווקות עם דילים

למה כדאי לבחור וילה למסיבת רווקות באזור המרכז?
תשמחו מאוד לגלות כי אפשר היום למצוא מבחר יפה של וילות למסיבות גם באזור המרכז, אלו הן וילות הממוקמות באזור תל אביב, הרצליה, השרון, בין ירושלים לתל אביב וגם באשקלון. כדאי לזכור כי מספר הוילות באזור המרכז קטן משמעותית בהשוואה למספר הוילות בצפון, משמעות הדבר היא שעליכן להקדים לבצע הזמנה בכדי להבטיח לעצמכן וילה פנויה בתאריך המבוקש.

1. אווירה יוקרתית עירונית.
2. כדאי לוודא מראש כי ישנה חנייה באזור.
3. ניתן להשתמש בתחבורה ציבורית בכדי להגיע אל הוילות.
4. מזג אוויר חם בעונת הקיץ ונעים יחסית ברוב חודשי הסתיו והאביב.
5. יש חופי ים נגישים ויפים בתל אביב, הרצליה ולאורך כל מישור החוף.
6. מבחר גדול מאוד של אטרקציות ומקומות בילוי בקרבת מקום, אזור המרכז עשיר במקומות בילוי בהם תוכלו לפתוח את הערב ולבלות את ערב הבנות הרווקות האחרון שלכן.
7. יש דילים משתלמים מחוץ לעונת השיא ובאמצע שבוע.

חסרונות של וילות במרכז למסיבות : מבחר מצומצם יותר בהשוואה לצפון, רוב וילות הנופש והמסיבות באזור המרכז אינן ממוקמות באזורים מבודדים, נתון אשר מגביל לרוב את האפשרות שלכן לבלות עד לשעות מאוחרות עם מוזיקה בחצר הוילה. היתרון המשמעותי ביותר בעבור תושבות אזור המרכז הוא מרחק הנסיעה, רוב הוילות נגישות במרחק נסיעה של כ-30 דקות מהעיר תל אביב.

למה כדאי לבחור וילה למסיבת רווקות בדרום?
וילה למסיבת רווקות בדרום משמעה מסיבת רווקות בעיר אילת! אם את אוהבת חופים וים, אם את אוהבת את העיר אילת ובעיקר, אם את מתכננת מסיבת רווקות בעונת החורף, וילה למסיבה באילת היא הבירה הנכונה.
1. אווירת נופש עם הרבה מצב רוח טוב, אילת היא עיר הנופש האולטימטיבית של ישראל.
2. מיקום מרכזי בעיר בקרבת מקומות הבילוי או מיקום מנצח מול חופי הים.
3. תחבורה ציבורית נוחה אל העיר אילת באמצעות אוטובוסים וגם טיסות.
4. מבחר גדול של אטרקציות ומקומות בילוי בעיר לערב רווקות שמח במיוחד.
5. דילים משתלמים במיוחד מחוץ לעונת השיא.
6. ניתן להזמין אל הוילה ארוחות, עיסויים ושאר תוספות בתיאום ותשלום נוסף.
7. חלק מהחברות תוכלנה לשלב לינה בבית מלון על פני לינה בתוך הוילה.

חסרונות של וילות בדרום למסיבות : קיים מבחר מצומצם יותר בהשוואה לאזור הצפון, מזג אוויר חם בעבור אלו שלא נהנות מהחום של אילת, מיקום מרכזי של חלק מהווילות בתוך מרכזי מגורים (לא בהכרח חיסרון), מרחק משמעותי מאזור המרכז והצפון (כדאי לבחור טיסה).

http://www.villadeals.co.il

רשמו כתובת מייל וקבלו דילים לוהטים וזולים

>