;

אטרקציות מומלצות בחינם בגליל המערבי

גיבוש משפחתי ללא הוצאות כספיות:
משפחה היא דבר יקר ערך שיש לשמר ולהעריך. חשוב מאד אחת לתקופה מסוימת לעצור הכל ולו לכמה רגעים ולהקדיש זמן לכל בני המשפחה. אם החלטתם שהגיע הזמן לצאת לטיול עם בני המשפחה הנכם מוזמנים להגיע לטייל בגליל המערבי. הגליל המערבי מציע למבקריו שפע של אתרי תיירות ואטרקציות. יחד עם זאת, כפי שידוע בילוי משפחתי עלול לעלות לא מעט כסף ועל מנת שהבילוי עם המשפחה לא יקשה עליכם מבחינה כלכלית אספנו לרשותכם 5 אטרקציות חינמיות למשפחות בגליל המערבי:

בית בד גורן:
בית בד גורן נמצא במושב גורן שבגליל המערבי והוא פתוח בכל ימות השבוע בין השעות 9:00-17:00. אם אתם מגיעים אל הגליל המערבי בעונה בה בית הבד עובד הדבר עשוי להיות חוויה משפחתית בלתי נשכחת. במהלך הביקור בבית הבד תקבלו הסבר על ייצור שמן הזית ואף תוכלו להיחשף ולראות כיצד מייצרים אותו. בנוסף, תוכלו לקבל טעימה מהשמן. קרוב לוודאי כי זו תהיה חוויה מרתקת הן עבורכם- ההורים והן עבור הילדים שלכם.
*טלפון ליצירת קשר: 0528-854-255.

מרכז אומנות:
מרכז אומנות נמצא בקיבוץ כברי שבגליל המערבי. במרכז מייצרים בטכניקת התחריט העתיקה ובמהלך הביקור שם יוקרן לכם סרט ובו הסבר על תהליך העבודה. מרכז זה כולל תערוכות. טלפון לתיאום ביקורים והזמנות: 04-9952713.

אגם המונפורט:
אגם המונפורט נמצא בעיר מעלות תרשיחא. תוכלו לערוך טיול רגלי באזור במהלכו תבחינו באגם המונפורט שנמצא שם. יש לציין כי אלו מכם שיהיו מעוניינים לשוט באגם יוכלו לעשות זאת אך הדבר כרוך בתשלום. תוכלו להגיע לטייל באגם המונפורט בכל ימות השבוע.

וילות מומלצות בגליל המערבי

סיור בעכו העתיקה:
סיור בעכו העתיקה יהווה חוויה בלתי נשכחת עבור כל בני המשפחה. עכו העתיקה משלבת אתרים מיוחדים, מסעדות וכל זה בעיצוב ההיסטורי המקורי. תוכלו לסייר בעכו העתיקה במשך כל ימות השבוע. יש לציין כי במקום פועל שייט אך הדבר כרוך בתשלום.

הגן הבהאי עכו:
גן מושלם ומרהיב ביופיו אשר כולל שיחים, צמחייה ופרחים. השילוב המושלם הזה גורם למבקרים לתחושה הרמונית ופסטורלית. בעת הביקור במקום מקבלים האורחים הסבר וכמובן שהם מתבקשים לשמור על כללי התנהגות נאותה. הגן הבהאי פתוח למבקרים בכל ימות השבוע בין השעות 9:00-16:00.
*טלפון ליצירת קשר: 04-8313131

http://www.villadeals.co.il

רשמו כתובת מייל וקבלו דילים לוהטים וזולים

>