;

אטרקציות למשפחות במרכז הארץ בחינם

אטרקציות למשפחות במרכז הארץ בחינם:
משפחה היא דבר עליון, דבר שיש לטפח ולהשקיע בו. במהלך השגרה היום-יומית כל בן משפחה עסוק בעיסוקים שונים ומגוונים, דבר היוצר לעיתים ריחוק מסוים בין בני המשפחה. על מנת להתקרב ולנטרל ריחוק זה מומלץ לעיתים קרובות לצאת ליום כיף משפחתי מהנה. כאשר מתכננים יום כיף משפחתי יש לתכנן אותו בקפידה.

להלן מספר טיפים שיסייעו לכם לתכנן יום כיף משפחתי באופן מהטוב ביותר:

1. תתכננו יום כיף שמתאים לכל בני המשפחה: חשוב לשים לב כי כאשר אתם מתכננים יום כיף אתם מתאימים אותו לכל בני המשפחה. כלומר תשימו לב כי אין אתם מתכננים לבלות או לטייל במקום שאיננו אהוב על אחד מבני המשפחה שכן הדבר עשוי להעכיר את האווירה במהלך יום הכיף.

2. תבדקו אודות תשלום כניסה: כאשר אתם מתכננים יום כיף מומלץ לבדוק אודות תשלום כניסה. יום כיף משפחתי עשוי להוביל להוצאות כלכליות רבות ולכן מומלץ לבדוק מבעוד מועד אודות תשלום כניסה לאתרי התיירות והאטרקציות השונים. אטרקציות ואתרי תיירות שאינם כרוכים בתשלום יוזילו את ההוצאות הכספיות שלכם.

3. תבדקו אודות ימי ושעות פעילות: חשוב לשים לב האם קיימת הגבלה של ימי ושעות פעילות במקומות בהם אתם מעוניינים לטייל יחדיו. אי בדיקה מעין זו עשויה להוביל למצב שאתם תגיעו אל המקום והוא יהיה סגור.

4. התאמה מבחינת גילאים: חשוב לבדוק לאילו גילאים מתאים המקום בו אתם רוצים לטייל או האטרקציה אליה אתם מעוניינים להגיע. חשוב להתאים את המקום בו יערך יום הכיף לטווח הגילאים של בני המשפחה שלכם.

דילים לוילות במרכז

להלן 3 אטרקציות למשפחות במרכז הארץ בחינם:

נמל תל אביב: נמל תל אביב מהווה מקום בילוי אידיאלי עבור משפחה. ניתן לטייל ולבלות בנמל לאורך כל שעות היום. נמל תל אביב מכיל אטרקציות מגוונות עבור הילדים ובזמן שהילדים יהנו מהאטרקציות הרבות יוכלו ההורים לשבת ברוגע אל מול הים וליהנות מהשקט ומהשלווה.

פארק רעננה: פארק רעננה הוא פארק עירוני מיוחד במינו. הפארק חורש על 200 דונם ובו ימצאו המבקרים שבילי הליכה, אגם מלאכותי עם מזרקה ובו ברבורים ואטרקציות מגוונות וביניהן מבוך, פינת חי ואזור שעשועים.

משכן הכנסת: ביקור במשכן הכנסת עשוי להיות חוויה מרתקת עבור כל בני המשפחה. במהלך הביקור ייחשפו הילדים למושגים מן האזרחות וכל בני המשפחה יוכלו לבקר באולמי המליאה, חדרי ועדות הכנסת, עמדת מגילת העצמאות וכדומה. נציין כי הסיורים במשכן נערכים בימי ראשון וחמישי בכל שעה עגולה בין השעות 9:00-13:00.

http://www.villadeals.co.il

רשמו כתובת מייל וקבלו דילים לוהטים וזולים

>