;

אטרקציות ופעילויות לדתיים באזור הצפון

אטרקציות ופעילויות לדתיים באזור הצפון:
בסופי השבוע אנשים דתיים מבלים בדרך כלל בביתם או בבית משפחתם המורחבת. השבת כולה מוקדשת לתפילות ולשמירת השבת. בעבר משפחות דתיות שהיו מעוניינות לבלות באטרקציה מסוימת במהלך אמצע השבוע או במהלך חגים המאפשרים זאת היו נתקלות בקושי רב למצוא אטרקציות מעין אלו אך היום לא כך הדבר. ישנן אטרקציות ופעילויות רבות עבור דתיים וכל שצריך הוא להתחיל לחפש אחר האטרקציות השונות. תהליך החיפוש אחר האטרקציות איננו קשה כלל ועיקר והוא איננו דורש מכם זמן רב. ניתן למצוא אטרקציות ופעילויות לדתיים באזור הצפון. תוכלו לשלב את האטרקציה עם מסלול טבע קצר שכן צפון הארץ כולל מסלולי טבע מרהיבים ביופיים.

להלן 3 אטרקציות ופעילויות לדתיים באזור הצפון אשר יניקו לכם ולבני משפחתכם חוויה יוצאת דופן:

1. הטכנודע: פארק הטכנודע זהו פארק המדע בו נהנים המבקרים מפעילויות מרתקות העוסקות בתחום המדע.כמו כן, הפארק כולל שעשועי מדע וביקור בפלנטריום ( הדמיה של כיפת שמי הלילה). הטכנדוע ממוקם ברחוב הרב ניסים 2, גבעת אולגה, חדרה. טלפון: 04-6333505.

2. באלגן: מדובר באתר מיוחד המתאים משפחות עם ילדים. ארק זה כולל משחקייה גדולה ובה רכבת, אופניים חשמליים, מתנפחים, חצר ועוד. כמו כן, ישנה משחקייה ממוזגת ובה מחשבי קומפי, ג'מבורי, חדר השף הקטן ועוד. פארק באלגן שוכן בכניסה לקיבוץ יגור. טלפון: 04-9848989.

3.ג'ונגל כיף: אתר זה נמצא בקיבוץ בית זרע שבעמק הירדן. באתר ימצאו המבקרים מגוון רחב של בעלי חיים וביניהם קופי סנאי, חוטמנים, תוכים, צבים ועוד. המבקרים יוכלו להאכיל וללטף את החיות ובנוסף לרשותם אטרקציות מגוונות וביניהן טרמפולינות, ארגז חול לפעוטות, מתקנים מתנפחים ועוד. נציין כי במקום יש מזנון כשר. טלפון:0546-469-404.

וילות בצפון עם דילים

ההמלצות שלנו:

1. תכנון יום כיף: חשוב מאד לתכנן את יום הכיף. כלומר חשוב לתכנן שעת הגעה וחזרה וכמו כן, מומלץ לתכנן מה תעשו לאחר תום הפעילות.

2. תכנון תקציב: תבדקו מהו התקציב העומד לרשותכם ובהתאם לכך תחפשו אחר אטרקציות ופעילויות לדתיים באזור הצפון. אם התקציב העומד לרשותכם איננו גבוה, תחפשו אחר אטרקציות ופעילויות שכרוכות בתשלום כניסה מינימלי.

3.בדיקת דרכי הגעה: אם אתם עתידים להגיע אל הפעילות בתחבורה ציבורית תבדקו מבעוד מועד אודות תחבורה ציבורית המגיעה לאזור וכמובן אל תשכחו לבדוק אודות שעות פעילותה של התחבורה הציבורית.

וילות לציבור הדתי

http://www.villadeals.co.il

רשמו כתובת מייל וקבלו דילים לוהטים וזולים

>