;

אטרקציות במרכז בחינם למשפחות דתיות

אטרקציות במרכז בחינם למשפחות דתיות שמעוניינות לטייל בשבת:
בילוי משפחתי הוא דבר נחוץ וגורם לבני המשפלה להתלכד ולהתגבש יחדיו. משפחות דתיות שמעוניינות לשדרג את יום השבת ואשר מעוניינות ליהנות מבילוי או טיול משפחתי מוזמנות להגיע אל מרכז הארץ שם ממתינו להם אטרקציות רבות.

כמובן שיש לשים לב כי מקומות הבילוי ואתרי התיירות השונים נמצאים קרוב לביתכם שכן תוכלו להגיע אליהם בהליכה רגלית ובנוסף, יש לשים לב כי מקומות אלו אינם מחוללים את השבת באיזשהו אופן.

על מנת להקל עליכם הכנו עבורכם רשימה של אטרקציות למשפחות דתיות אליהן תוכלו להגיע במהלך יום השבת:


1. פארק הרצליה: פארק הרצליה נמצא באזור השרון בעיר הרצליה. הפארק משלב שבילי הליכה, שבילי אופניים, אזו משחקים, אגם עם דגים ועוד. אם אתם מעוניינים לבלות שבת רגוע עם הילדים שלכם, פארק הרצליה מהווה את המקום האידיאלי עבורכם.


2. גני סיפור חולון: בעיר חולון תוכלו למצוא 36 גני סיפור. גנים אלו מעוצבים בהשראתם של ספרי ילדים. מדובר בחוויה מהנה מאד עבור בני המשפחה אשר במהלכה יכולים הילדים גם לשחק ולהשתחרר.


3. הטיילת בתל אביב: טיול משפחתי בטייל תל אביב יהיה חוויה בלתי נשכחת עבור כל בני המשפחה. במהלך הטיול בטיילת יחשפו המשפחות לנופי הים עוצרי הנשימה ויהנו מאווירה מרגיעה.


4. טיול בנווה צדק: נווה צדק היא שכונה בדרום תל אביב, טיול בשכונה זו יחשוף את המשפחות להיסטוריה ישראלית אותנטית. במהלך הטיול יחשפו המבקרים לבית רוקח, קולנוע עדן, בית אהרון שלוש, גשר שנמצא מעל פסי הרכבת ועוד.

וילות באזור המרכז


כיצד לתכנן טיול משפחתי?

טיול משפחתי הוא דבר שיש לתכנן אותו וישנם מספר טיפםי שיסייעו לכם לתכנן את הטיול על הצד הטוב ביותר:

1. תשתפו את הילדים: אם הילדים שלכם גדולים דים מומלץ לשתף אותם בתכנון הטיול, לשמוע היכן האם מעוניינים לטייל ולבדוק האם מקום זה מתאים לכל בני המשפחה. שיתוף של כל בני המשפחה בתכנון הטיול יסייע לטיול להיות מהנה ומגבש יותר.

2. תבדקו אודות התאמת האטרקציה / הטיול לכל בן משפחה: ישנם טיולים או אטרקציות שמוגבלים מבחינת גילאים ולכן כאשר אתם מתכננים טיול משפחתי יש לבדוק כי המקום בו אתם רוצים לטייל או האטרקציה אכן מתאימים לטווח הגילאים הרחב.

3. בדיקת שעות פתיחה: מומלץ לבדוק מבעוד מועד האם המקום בו אתם מעוניינים לטייל מוגבל בשעות פתיחה מסוימות. הדבר חשוב בייחוד באם אתם מעוניינים לערוך טיול משפחתי בשבת שכן בשל היותכם שומרי מסורת ודת לא תוכלו לערוך טלפון בשבת על מנת לברר זאת.

http://www.villadeals.co.il

רשמו כתובת מייל וקבלו דילים לוהטים וזולים

>