;

אטרקציות באזור רמת הגולן

יום כיף ברמת הגולן:
רמת הגולן הוא אזור מרהיב ביופיו. אנשים שיגיעו להתארח או לטייל באזור זה יגלו אזור בו שורר מזג אוויר נעים ובו יש נופים קסומים. פרט לכך, כולל אזור רמת הגולן שפע של מקומות בילוי ואטרקציות המתאימות לטווח הרחב. אם בא לכם לשבור שגרה ואתם מעוניינים להגיע לרמת הגולן המלצתנו היא כי תקראו את הכתבה הבאה.

איך לחפש אחר אטרקציות באזור רמת הגולן?

1. התאמת האטרקציה לגיל האורחים: כאשר מחפשים אטרקציות בכלל ואטרקציות ברמת הגולן בפרט יש לחפש אחר אטרקציות שמתאימות לטווח הגילאים של האורחים העתידים להגיע אל האטרקציה.

2. בדיקת שעות וימי פעילות: חשוב מאד לבדוק באילו ימים ושעות פתוחה האטרקציה בה אתם מעוניינים. יש לשים לב כי ישנם מקומות בהם יש צורך בתיאום הגעה מראש ובאם תגיעו ללא תיאום לא תוכלו ליהנות מהאטרקציה המופעלת במקום.

3. בדיקת מחיר: מומלץ לבדוק מהו הסכום הכספי הנדרש עבור אטרקציה מסוימת. טווח המחירים של האטרקציות השונות הינו גדול ולכן יש לבדוק כי האטרקציה בה אתם מעוניינים מתאימה עבורכם מבחינה כספית.

4. בדיקת עונה מומלצת: ישנן אטרקציות שאינן פועלות בעונות מסוימות ולכן בעודכם מחפשים אחר אטרקציות באזור רמת הגולן, יש לשים לב כי האטרקציה מתאימה ופועלת בעונה בה אתם מעוניינים להגיע וליהנות מהאטרקציה.


דילים לוילות באזור רמת הגולן

אטרקציות באזור רמת הגולן:

להלן רשימה של מספר אטרקציות ברמת הגולן, רשימה זו תסייע לכם לבחור אטרקציה שמתאימה עבורכם:

פיינטבול הגולן: אם אתם אוהבים אקסטרים ואקשן אתם מוזמנים להגיע אל פיינטבול הגולן. אטרקציה זו נמצאת במושב נוב שברמת הגולן ופעילות זו מתאימה לגילאי 10 ומעלה. המקום מדמה זירת קרב כאשר המשתתף מקבל ערכת מיגון. כמו כן, נערך במקום תדרוך. פיינטבול הגולן פועל בין הימים א-ו ובחול המועד. בשבתות המקום סגור. יש צורך בתיאום הגעה מראש. טלפון ליצירת קשר: 0538-829-245.

חוות הסוס והדובדבן: חוות הסוס נמצאת באודם, אטרקציה זו מתאימה לטווח הגילאים הרחב והיא כוללת קטיף פירות טרופיים. כמו כן, כחלק מהפעילות שנערכת במקום יוכלו האורחים לערוך טיולי סוסים עם מדריך. מקום זה פתוח בכל ימות השבוע ויש צורך לתאם הגעה מראש. טלפון ליצירת קשר: 1-700-707-190.

טטנקה טיולי ג'יפים: כחלק מטיולי הג'יפים נחשפים האורחים לנופים מיוחדים, הנאה וכיף. ניתן לערוך גם חוויה לילית מיוחדת הכוללת עצירה סביב מדורה והגשת תה. אטרקציה זו מתאימה לגילאי 6 ומעלה. המקום פתוח בשבתות וחגים. טלפון ליצירת קשר: 0524-639-037.

אתר החרמון: אתר החרמון הוא אתר הפועל במשך כל עונות השנה. במקום יש פעילויות רבות כדוגמת רכבל, מזחלות וסיורים. הכניסה לאתר החרמון כרוכה בתשלום ואתר זה פתוח למבקרים בין השעות 8:00-16:00. טלפון ליצירת קשר: 1599-550560.

http://www.villadeals.co.il

רשמו כתובת מייל וקבלו דילים לוהטים וזולים

>